2018-2019 навчальний рік

Вітаємо переможців міських олімпіад:

Мосійчука Кирила,
учня 10 класу
який посів ІІІ місце
у міській олімпіаді з історії
(вчитель Курбакова Л.В.)

Косякова Євгена,
учня 7 класу
який посів ІІІ місце
у міській олімпіаді з математики
(вчитель Аксьонова Н.М.),
ІІІ місце
у міській олімпіаді з фізики
(вчитель Скоропляс Л.Ф.)

Козловську Єлизавету
ученицю 10 класу
яка посіла ІІ місце
у міській олімпіаді з російської мови та літератури
(вчитель Ткаченко Л.М.)


2017-2018 навчальний рік

Вітаємо переможців міського конкурсу дитячого малюнку "Зоологічна галерея", які посіли ІІ місце:

Євглевську Крістіну, Матяшевського Дениса, Юскевич Анастасію учні 6-А класу та

Овсяннікова Георгія і Кириллову Алісу учні 7-Б класу


Вітаємо

Козловську Єлизавету, ученицю 9-Б класу, яка посіла ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури


Вітаємо

Козловську Єлизавету і Сагіян Неллі, учениць 9 - Б класу, які пройшли в третій (обласний) тур олімпіади з російської мови та літератури. Дякуємо за виконану роботу! Бажаємо успіху !!!

/Files/images/Голубок.jpg


Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів:

1. Історія:

Мосійчук Кирило, 9-Б клас - ІІІ місце, вчитель Курбакова Л.В.

Саркова Анастасія, 8-А клас - ІІІ місце, вчитель Дремова Л.О.

2. Російська мова та література:

Козловська Єлизавета, 9-Б клас - І місце, вчитель Ткаченко Л.М.

Сагіян Неллі, 9-Б клас - І місце, вчитель Ткаченко Л.М.

3. Зарубіжна література:

Курган Юлія, 9-А клас - ІІІ місце, вчитель Рябенко О.О.

4. Обслуговуюча праця:

Озерова Карина, 8-А клас - ІІІ місце, вчитель Антонова Н.І.


2016-2017 навчальний рік

Вітаємо Цехмайструк Юлію, ученицю 10-А класу, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі з інформаційних технологій в номінації "Офіс-менеджмент".


Вітаємо переможців міського гуманітарного конкурсу

"Космічні фантазії"

Юдкіна Поліна, 11-А клас -І місце за роботу "Космічні нариси", вчитель Скоропляс Л.Ф.

Цехмайструк Юлія, 11-А клас - І місце за роботу "Космічні новели", вчитель Скоропляс Л.Ф.


Вітаємо переможців ХVІІІ міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика:

Халізєва Поліна, 3-А клас - ІІІ місце, вчитель Панайтакі М.В.

Новосьолова Ангеліна, 4-А клас - ІІІ місце, вчитель Вербицька Г.Л.


Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з таких предметів:

1) історія - Мосійчук Кирило (8-Б клас) - 2 місце - вчитель Курбакова Л.В.;

2) російська мова та література - Саркісян Сюзанна (9-А клас) - 2 місце - вчитель Ткаченко Л.М.;

3) обслуговуюча праця - Григор`єва Єлизавета (9-А клас) - 2 місце - вчитель Антонова Н.І.


Вітаємо учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, які увійшли в 10 - ку кращих знавців з таких предметів:

1) фізика - Москаленко Олександра (7-А клас) - 5 місце - вчитель Скоропляс Л.Ф.;

2) інформаційні технології - Вдовін Кирило (11-А клас) - 10 місце - вчитель Улюра О.П..


Кiлькiсть переглядiв: 211