Відео: "Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України"

Тизер до відео

Міський турнір з шахів«Gambitius»

З метою активізації різноманітних форм позакласної та позашкільної роботи з учнями, спрямованих на популяризацію та пропаганду шахів серед учнів закладів освіти, підтримку та розвиток інтелектуальних здібностей
з 15 грудня 2021 року по 20 квітня 2022 року міський турнір з шахів серед здобувачів освіти закладів дошкільної та загальної середньої освіти м. Миколаєва «Gambitius» віком 5 – 16 років.
Основними завданнями турніру є:
- пропаганда та популяризація шахів серед здобувачів освіти;
- виявлення, підтримка та розвиток інтелектуальних здібностей та схильностей учнівської молоді до шахів;
- підвищення спортивної майстерності учасників змагань;
- зміцнення дружніх стосунків між здобувачами освіти закладів освіти міста Миколаєва.
Змагання є особисто-командними. Для участі у командному заліку команда має складатись не менше, ніж з 20 учасників від закладу. Під час турніру не враховуватимуться результати учасників, які мають 1 спортивний розряд та вище.
І (відбірковий) етап – проводиться з 15 грудня 2021 року по 01 квітня 2022 року, протягом якого необхідно пройти реєстрацію за спеціальним QR-кодом, закріпленим за кожним закладом, та виконання завдань для проходження гри. QR-код розміщується у кожному закладі освіти в загальнодоступному місці.
Реєстрація учасників. Заклад освіти отримує особистий плакат, на якому визначено унікальний QR-код, за допомогою якого реєструються учасники змагань. Реєстрація можлива протягом всього періоду проведення змагань.
Під час першого етапу кожен учасник змагань вирішує певні шахові завдання, які сформовані за принципом «від простого до складного». За кожне вирішене завдання нараховуються бали, які фіксуються у системі.
ІІ (підсумковий) етап – проводиться з 02 по 20 квітня 2022 року, протягом якого відбудеться фінальний турнір, підведення підсумків та оголошення переможців.
Місце та дата проведення фінального турніру будуть повідомлені учасникам додатково.
До участі у другому етапі запрошуватимуться 20 здобувачів освіти із числа команд-переможців І (відбіркового) етапу (по 1 здобувачу освіти від кожної команди), які набрали найбільшу кількість балів.
Переможці другого етапу визначатимуться під час турніру з шахів за найбільшою кількістю набраних очок. При рівності набраних очок у двох або більше учасників переможець визначається за системою додаткових показників.
Переможцями визначаються три заклади освіти, команда якого складалася з учасників не менше 20 осіб та набрала найбільшу сумарну кількість балів у І етапі турніру.
Переможцями турніру вважаються здобувачі освіти, які набрали сумарно найбільшу кількість балів та посіли І, ІІ та ІІІ місце.
Заклади-переможці та учасники, які посіли призові місця в особистій першості, нагороджуються грошовими винагородами, кубками, грамотами та медалями.

«Спорт стає засобом виховання тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного» В.А.Сухомлинський