/Files/images/malyuki/1.png

чекає на майбутніх першокласників

прийом документів

на 2017-2018 навчальний рік з 14.00 - 17.00 щодня

Будемо раді бачити Вас у нашій школі.

Мова навчання - українська, російська (за бажанням)

ВІдкриваємо підготовчий клас для дітей із ЗПР.

Перелік документів:

1. Заява батьків
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Медичні документи (Ф - 63, Ф - 26)
Адміністрація школи

У школі №43 закінчився тиждень початкової школи.

Як весело і цікаво живеться тут дітям!

Розпочався тиждень зі святкової лінійки, на якій молодші школярі розказали вірші про школу, а переможці різних конкурсів отримали грамоти і медалі ( Косякова Н. 1-Б, Алексіна М. 1-А, Кононенко К. 3-А, Мерло Л 3-Б, Нотич Ю. 2-А)

А який цікавий фотопроект приготували усі учні початкової школи.

/Files/images/11.jpg

Де їх тільки не було: і на хлібзаводі ; і у краєзнавчому музеї; і на авіаремонтному заводі; і на підприємстві «Чиста вода». Ось яке цікаве життя у наших дітлахів!

/Files/images/12.jpg /Files/images/13.jpg/Files/images/14.jpg/Files/images/15.jpg

А чого так смачненько стало у середу? А це - «Масляна» завітала до гостинної зали. Веселий ярмарок запам’ятався усім у школі.

/Files/images/16.jpg /Files/images/IMG_20170222_094548.jpg

А ось і наші майбутні олімпійці.

/Files/images/18.jpg

Учні усіх класів змагались між собою у спритності, силі та витривалості. Переможцем став здоровий дух у здоровому тілі.

Закінчився тиждень днем відкритих дверей і запрошенням батьків на уроки.

Тиждень пройшов весело та цікаво.

Велика подяка вчителям початкових класів, які плідно і творчо підійшли до його організації : Даниловій Т. В., Панайтакі М. В., Вербицькій Г. Л., Поливоді В. В., Василянській І. В., Кононенко Т. О., Нагорній Ю. В., Пасєчник О. П., Султанській О. П., Кухті З. І.

Батьки учнів 1-А і 1-Б класів